Nowy rok szkolny 2020/2021

Witamy wszystkie dzieci i rodziców w nowym roku szkolnym 2020/2021. Będzie to rok zupełnie inny niż poprzednie i być może trudniejszy, ale dzięki licznej obecności dzieci, nasze przedszkole nadal będzie tętnić życiem i gwarem dzieci.

Na chwilę obecną rozpoczynamy nowy rok szkolny z taką organizacją pracy, którą przedstawiliśmy w Procedurze bezpieczeństwa dotyczącej zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19. Będziemy na bieżąco informować Państwa o wszystkich ewentualnych zmianach w organizacji pracy przedszkola, jeśli się pojawią.

Proszę Państwa o zapoznanie się z aktualną Procedurą bezpieczeństwa dotyczącą zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 opracowaną na podstawie najnowszych wytycznych przeciwepidemicznych GIS z 25 sierpnia 2020 r. dla przedszkoli, która jest dostępna na stronie internetowej naszego przedszkola w zakładce Strefa rodzica. Wszystkich rodziców prosimy też o wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie do przedszkola Oświadczenia Rodzica COVID-19 oraz wszystkich dokumentów, które otrzymali Państwo od nauczycieli grup.

Bardzo prosimy o sprawną organizację przyprowadzania i odbioru dzieci z przedszkola z zachowaniem wszystkich możliwych środków ostrożności. Rodzic przebywający na terenie placówki powinien być zaopatrzony w środki ochrony osobistej (maseczka/przyłbica).

Nadal będziemy pracować z zachowaniem wszystkich możliwych środków ochrony i przestrzegać reżimu sanitarnego.

W razie jakichkolwiek pytań mogą Państwo kontaktować się bezpośrednio z wychowawcami grup za pomocą poczty e-mail, zadzwonić do sekretariatu przedszkola lub umówić się na spotkanie z wychowawcą.

Z poważaniem,
Dyrekcja przedszkola oraz nauczyciele i pracownicy