KONKURS PLASTYCZNY „Moje Przedszkole”

Dzieci z Przedszkola Zielony Wiatraczek w Kobyłce biorą udział w konkursie plastycznym organizowanym przez sklep maludas.pl

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Moje przedszkole”. Dzieci mogą przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów – w zasadzie każdą wspólną aktywność.

W kategorii przedszkole będą przyznane następujące nagrody:

  • Idealne przedszkole (I miejsce) – bon o wartości 1000 zł,
  • Wymarzone przedszkole (II miejsce) – bon o wartości 800 zł,
  • Przedszkole jak z bajki (III miejsce) – bon o wartości 500 zł

Więcej informacji o konkursie na stronie organizatora https://maludas.pl/.

Regulamin konkursu Maludas

Informacja dotycząca organizacji wakacji

Szanowni Państwo,

W związku z trwającą epidemią i w trosce o bezpieczeństwo dzieci, publiczne przedszkola znajdujące się na terenie naszego miasta nie będą prowadziły w lipcu i sierpniu 2020 r. opieki dla dzieci z innych placówek, tzw. dyżurów wakacyjnych. Funkcjonowanie placówek będzie dostosowane do aktualnych przepisów dotyczących zagrożenia epidemicznego.

Nasze przedszkole pozostaje przy ustalonym w lutym terminie przerwy wakacyjnej, tj. od 20.07.2020 r. do 07.08.2020 r. Przez resztę dni wakacyjnych będziemy pracować metodą projektu: „Jesteśmy częścią Europy”. Dzieci będą w ciekawy sposób poznawały kulturę krajów Europy.

Otwarcie przedszkola

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją o wznowieniu działalności naszego przedszkola począwszy od 25 maja 2020 r., prosimy o zapoznanie się z dokumentami dotyczącymi nowej organizacji pracy znajdującymi się w dziale Strefa rodzica.

Z poważaniem,
Anna Mucha
Dyrektor Publicznego Przedszkola Zielony Wiatraczek